×
Na vítěze Českého poháru v běhu na lyžích čekají hodnotné ceny

Na vítěze Českého poháru v běhu na lyžích čekají hodnotné ceny

01.02.2017

Vyvrcholení celého seriálu Českého poháru proběhne 24. - 26. března na Horních Mísečkách. Vítězové celkového finále Českého poháru kategorie dospělých budou oceněni hodnotnými cenami, které pro ně připravila firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Jednou z motivací dospělým závodníkům může být netradiční hlavní cena, kterou věnuje česko-rakouská firma HAAS+SOHN Rukov.  Firma je zaměřena na výrobu a prodej krbových a kachlových kamen, krbových sestav a peletových kamen. Vítězové se tak mohou těšit na hodnotnou výhru v podobě kachlových kamen SKIVE C a TREVISO v luxusní barvě slonová kost.

„K lyžím jsem měl blízko již od dětství, neboť jsem vyrůstal v podhůří Lužických hor. Jako junior jsem byl členem lyžařského oddílu sjezdového lyžování, kde i běžky a běžecké lyžování byly součástí tréninku. Sport mám v krvi a není divu, že i základní vojenskou službu jsem absolvoval na Dukle. K bílému sportu mám vztah po celý život, a proto je přirozené, že ho rád podpořím z pozice naší firmy HAAS+SOHN Rukov,“ uvedl generální ředitel a jednatel společnosti Ing.Václav Cintl.

 

Kachlová kamna SKIVE C

Kachlová kamna TREVISO

KK

Fotogalerie


Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři