Aktuality
Čeští běžci byli ve skiatlonu na finále Světového poháru ve Falunu úspěšní. Bauer i Vrabcová-Nývltová se vešli do desítky

15.03.2014

Výrazným úspěchem skončilo druhé vystoupení českých běžců na lyžích ve finálové minitour Světového poháru ve švédském Falunu. Eva Vrabcová-Nývltová dojela ve skiatlonu na 2x7,5 km devátá a do Top 10 se později v mužském závodě na 2x15 km vešel i Lukáš Bauer. Bodoval i sedmnáctý Martin Jakš.

M-ČR v běhu na lyžích Horní Mísečky - INFORMACE K PÁTEČNÍMU TRÉNINKU

13.03.2014

Páteční trénink (14.3.2014) proběhne od 12,00 do 15,00 hodin na NÁHRADNÍCH tratích (Medvědínská svážnice). ZÁVODNÍ TRATĚ budou z důvodu úpravy UZAVŘENY. Sobotní závody se pojedou volnou technikou.

Běžec na lyžích Lukáš Bauer dojel osmý na klasické padesátce na Holmenkollenu

13.03.2014

Druhý nejlepší výsledek ve Světovém poháru letošní sezóny zaznamenal běžec na lyžích Lukáš Bauer, když v norském Oslu dojel osmý v závodě na 50km klasicky s hromadným startem. Z vítězství se na legendárním Holmenkollenu radoval Švéd Richardsson.

Jdeme do finále. Většinu lyžařů čekají o víkendu poslední závody Světového poháru

13.03.2014

Olympijská sezóna se blíží ke svému konci a v některých disciplínách jsou na programu finále Světového poháru. Poslední starty v letošním seriálu mají před sebou běžci na lyžích, sdruženáři, snowboardcrossaři i alpští lyžaři.

Mistrovství ČR dospělých a dorostu Horní Mísečky 15.-16.3.2014 BUDE!

10.03.2014

O víkendu 15.-16.3.2014 se bude konat Mistrovství ČR dospělých a dorostu na Horních Mísečkách (viz propozice). Definitivní určení délky tratí a stylu proběhne v pátek 14.3.2014. M-ČR veteránů JE ZRUŠENO.

Eva Vrabcová-Nývltová na Holmenkollenu sedmá, nejlepší z neseverských závodnic

09.03.2014

Sezona životních výsledků Evy Vrabcové-Nývltové olympijskými hrami neskončila. Klasickou třicítku s hromadným startem na legendárním Holmenkollenu zvládla jako nejlepší ze závodnic „zbytku světa“, když dojela do cíle sedmá.

První den finále

První den finále "Hledáme nové talenty v běhu na lyžích "

08.03.2014

V sobotu začalo prvním závodem finále "HNT" v Jablonci nad Nisou, v jednotlivých kategoriích zvítězili : Sam Jirouš, Kuba Strouhal, Bára Havlíčková, Zuzka Matějková, Matěj Vacek, Kuba Kohout, Gábina Masaříková a Kája Špinarová , blahopřejeme !

Víkend patří prestižnímu běžeckému závodu na Holmenkollenu

07.03.2014

Běžkaři mají před sebou předposlední závod světového poháru. Již tento víkend odstartuje na norském Holmenkollenu nejprestižnější závod světové série, a to včetně našich reprezentantů. Na trať klasickou technikou s hromadným startem se vydá trojice Lukáš Bauer, Aleš Razým a Eva Nývltová Vrabcová.

Mistrovství ČR dospělých a dorostu v běhu na lyžích 15.-16.3.2014 - Horní Mísečky - PROPOZICE

07.03.2014

Z důvodu špatných sněhových podmínek bylo Mistrovství ČR dospělých a dorostu 15.-16.3.2014 přeloženo na Horní Mísečky.

Aktualizovaná termínová listina 13-14 - běh na lyžích

06.03.2014

Vzhledem k nepříznivým sněhovým podmínkám byla vydána aktualizovaná termínová listina 2013-2014 závodů v běhu na lyžích.

Finále

Finále "Hledáme nové talenty v běhu na lyžích " 8.3.-9.3. v Jablonci n.N.

06.03.2014

V sobotu 8.března a v neděli 9.března proběhne finále soutěže "Hledáme nové talenty v běhu na lyžích " v Jablonci nad Nisou. Přes nepřízeň počasí se pořadatelům podařilo připravit 2km okruh, očekává se pěkné počasí a hlavně závody, at´se daří !

Běžci na severu: Razým a Vrabcová-Nývltová bodovali v Lahti, Řezáč na legendárním Vasaloppetu

02.03.2014

Další skvělé výsledky si na sklonku sezóny připsali čeští běžci na lyžích. Vidět byli ve finském Lahti Eva Vrabcová-Nývltová i Aleš Razým, ve Švédsku se zase vytáhl nestárnoucí Stanislav Řezáč.