Aktuality
Školení trenérů běhu na lyžích 3. třídy (licence C)

30.09.2014

Ve dnech 17.-18.10.2014 se koná v Liberci školení trenérů licence C (3. třídy). Přihlášky zasílejte do 10. října 2014 na adresu: info@ubd.cz. Informace ke školení naleznete v sekci "Dokumenty" nebo

Martin Jakš je dvojnásobným mistrem ČR na kolečkových lyžích. Ženské tituly si rozdělily Eva Vrabcová-Nývltová a Petra Nováková

28.09.2014

Dvěma suverénními výhrami se na severočeském letním republikovém šampionátu běžců na lyžích blýskl Martin Jakš. Mezi ženami slavily Eva Vrabcová-Nývltová a Petra Nováková.

Mistrovství ČR v běhu na kolečkových lyžích do vrchu -  28.9.2014 Ještěd

Mistrovství ČR v běhu na kolečkových lyžích do vrchu - 28.9.2014 Ještěd

28.09.2014

V neděli 28.9. bylo zakončeno letní M-ČR v běhu na lyžích závodem do vrchu , na trati 12km klasicky zvítězil Martin Jakš v čase 41,17 . Druhý doběhl reprezentační kolega Lukáš Bauer o 13,5 s zpět a třetí Standa Řezáč o 45,9 zpět. V ženách byla první Petra Nováková za 48,52 před Klárou Moravcovou / 51,10 / a Kájou Grohovou /53,02/. V juniorech zvítězil Jonáš Bešťák a v juniorkách Šárka Jirásková, Všem blahopřejeme ! Výsledky Mistrovství ČR a Silvini Ski Rollcup Ještěd z 28.9.2014 jsou ke stažení v sekci "Závody a výsledky" nebo zde:

Mistrovství republiky v běhu na kolečkových lyžích - 27.9.Vesec - VÝSLEDKY

27.09.2014

V M-ČR v běhu na kolečkových lyžích na tratích 7km, 10km, 15km volně získali mistrovské tituly Lukáš Slavík, Kateřina Janatová, Michal Novák, Andrea Klementová, Martin Jakš a Eva Vrabcová-Nývltová. Blahopřejeme ! Celkové výsledky jsou ke stažení v sekci "Závody a výsledky" nebo

Běžci na lyžích Razým s Jakšem ovládli libereckou exhibici SKI Street. Z netradičního sprinterského vítězství se radovala i Eva Vrabcová-Nývltová

27.09.2014

I třetí ročník lyžařské exhibice SKI Street Liberec, při které přední čeští reprezentanti v běžeckém lyžování závodí v týmovém sprintu uprostřed města, vyhrála stejně jako loni dvojice Aleš Razým a Martin Jakš. Nejlepším ženským týmem bylo duo Eva Vrabcová-Nývltová a Petra Nováková.

Výsledky SKI STREET Liberec

26.09.2014

Výsledky SKI STREET jsou ke stažení v sekci "Závody a výsledky" nebo

M-ČR v běhu na KL - 27.9.2014 Vesec - startovní listina a časový rozpis

26.09.2014

Startovní listina a časový rozpis M-ČR v běhu na kolečkových lyžích jsou ke stažení v sekci "Závody a výsledky" nebo zde:

Ať už lyžařské nebo ty čistě běžecké, závody uprostřed města jsou vždycky jedinečné, říká s výhledem na páteční exhibici SKI Street Liberec Eva Vrabcová-Nývltová

24.09.2014

Po nejúspěšnější zimní sezóně v kariéře vylepšuje běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová svá výkonnostní maxima i v té letní‑běžecké. V červenci se stala dráhovou mistryní republiky na pěti kilometrech, před několika dny na olomoucké Run Tour přidala ženský rekord v běhu na deset kilometrů mimo dráhu. A už v pátek bude závodit znovu, tentokrát na lyžařské exhibici v centru Liberce SKI Street 2014.

Ski Street Liberec a M-ČR v běhu na kolečkových lyžích 2014

24.09.2014

Dne 26.9.2014 se konají závody SKI STREET Liberec 2014 a na ně navazuje Mistrovství ČR v běhu na kolečkových lyžích (27.-28.9.2014), které se koná ve Vesci a na Ještědu.

Německý pohár - 21.9. Oberhof - zvítězila Petra Nováková a Martin Jakš !

22.09.2014

V neděli 21.9. byl zakončen Německý pohár v Oberhofu. Závod na lyžích na umělém sněhu v tunelu přinesl pro naše družstvo vynikající výsledek, v ženách zvítězila Petra Nováková a v mužích Martin Jakš, blahopřejeme ! Výsledky a foto na běžeckém Fc. Na oba závodníky i kompletní družstva se můžeme těšit při pátečním závodě SKI Street v Liberci, v sobotu ve Vesci a v neděli na Ještedu při M-ČR.

Česká reprezentace v běhu na lyžích znovu v centru Liberce. Exhibici SKI Street a republikovému šampionátu na kolečkových lyžích bude patřit poslední zářijový víkend

20.09.2014

Už potřetí se čeští běžci na lyžích představí v netradičním závodu na kolečkových lyžích, který vede přímo centrem Liberce. Na exhibiční sprint dvojic SKI Street Liberec opět naváže mistrovství České republiky na kolečkových lyžích ve Vesci a na Ještědu.

Oberhof - 19.9.2014 -Lukáš Bauer první, Petra Nováková druhá a Martin Jakš třetí !

19.09.2014

Na kvalitně obsazeném Německém poháru v Oberhofu zvítězil v krosu na 10km Lukáš Bauer , Martin Jakš se ztrátou 2,4s byl třetí. Petra Nováková na 5km byla druhá se ztrátou 1,5s na Belgerovou / GER /. Blahopřejeme . Kompletní výsledky a foto na běžeckém Fc.