×
Ředitelem běžců na lyžích zůstává Lukáš Sacher

Ředitelem běžců na lyžích zůstává Lukáš Sacher

11.05.2018

Rada Úseku běžeckých disciplín v pátek na základě hlasování rozhodla o tom, že do funkce ředitele ÚBD SLČR na další čtyřletý olympijský cyklus bude jmenován Lukáš Sacher.

Vedení Úseku běžeckých disciplín definitivně zná své vedení pro další olympijské období. Na konci února valná hromada rozhodla o tom, že na místě předsedy úseku zůstane Pavel Benc, a také o novém složení rady úseku. Dnes byl právě radou zvolen také ředitel úseku, kterým je Lukáš Sacher. „Jsem rád, že jsme společně s nově zvolenou radou běžeckého úseku  vyřešili poslední bod jarních  jednání. Nyní už je opět prostor pro započatou práci na počátku nového olympijského cyklu,“ řekl Benc.

Lukáše Sacher tak i nadále bude pokračovat jako ředitel úseku, do tohoto postu nastoupil v roce 2016. „Když jsem na tuto pozici před dvěma lety nastupoval, běžecké lyžování rozhodně nebylo v dobrém rozpoložení. To, co mi dává chuť do další práce, je ale uplynulý rok. Jsem přesvědčen, že se poměry výrazně obrátily, a v tomto trendu chci i nadále pokračovat,“ uvedl Sacher. „Je jednoduché kritizovat a bořit, ale dávat systém dohromady a správně a včas do něj implementovat další schopné lidi, je pro mě obrovská výzva a motivace. Věřím, že s týmem lidí, který kolem sebe vytvářím, máme běhu na lyžích co přinést i v nadcházejícím olympijském období,“ dodal.   Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři