×
Běžci na lyžích představili nového partnera – Lesy ČR

Běžci na lyžích představili nového partnera – Lesy ČR

30.10.2017

Úsek běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR před olympijskou sezonou našel nového a velmi významného partnera. Na spolupráci se dohodl se společností Lesy ČR, která se stala hlavním partnerem Českého poháru a mistrovství ČR všech kategorií.

Běžecké lyžování budou Lesy ČR podporovat také na mládežnické úrovni v rámci nového projektu Lyžuj s Lesy ČR. „Jedná se o čtyři náborové závody pro děti školního věku. Velmi si ceníme toho, že se nám podařilo uzavřít toto strategické partnerství, které podporuje zejména sportování dětí a mládeže. Běžecké lyžování probíhá především v prostředí lesů, proto nám partnerství s Lesy ČR dává jednoznačně smysl,“ vysvětluje sportovní ředitel Lukáš Sacher.

„Lesy ČR podporují aktivní trávení volného času v přírodě. Stále více se zaměřujeme na děti a mládež, a proto jsme se rozhodli nejen podpořit běžecké disciplíny Svazu lyžařů ČR, ale přicházíme s novým formátem závodu pro základní školy – Lyžuj s Lesy ČR. Od této spolupráce si slibujeme spoustu nových a mladých nadšenců do běžeckého lyžování,“ říká generální ředitel státního podniku Lesy ČR Daniel Szórád.Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři