×
Slalomářce Martině Dubovské unikl postup do 2. kola o třiatřicet setin

Slalomářce Martině Dubovské unikl postup do 2. kola o třiatřicet setin

28.12.2017

Třiatřicet setin dělilo českou reprezentantka v alpském lyžování Martinu Dubovskou od postupu do 2. kola Světového poháru v Rakouském Lienz. Skončila na 35. místě. Další české reprezentantky Gabriela Capová a Kateřina Pauláthová první kolo nedokončily. Jan Zabystřan ve sjezdu v Bormiu na čtyřiašedesátém místě nebodoval.

Na body si opět téměř sáhla Martina Dubovská, ale opět přišla chyba v nejméně vhodném místě. „Všechno bylo super, ale udělala jsem jednu chybu přesně v 3. bráně v rovině, kde to bylo do kopce a tam jsem ztratila rychlost a už z toho bylo zase nic,“ posteskla si Martina.“ Našla ale i pozitiva: „No ale konečně jsem do toho celou trať šla tak, jak jsem měla.“ O to víc to pak zamrzí. „Ta chyba se stala na nesprávném místě, ale za chyby se platí, takže bohužel… Snad nový rok bude lepší než tenhle,“ přeje se Maťa s tím, že bude bojovat dál. Následující příležitost má už 3. ledna v Zagrebu, kde už na Nový rok cestuje.

Zítra je na programu obří slalom žen s Kateřinou Pauláthovou a alpská kombinace mužů s Ondrou Berndtem a Honzou Zabystřanem. Sledovat můžete přímý přenos na Eurosportu. Začátek je v 10.15 OSL 1. kolo ženy, 11.30 AC 1. kolo sjezd mži, 13.30 OSL 2. kolo ženy, 14.30 AC 2. kolo slalom muži.

Výsledky slalomu SP žen v Lienz najdete zde, výsledky sjezdu SP v Bormiu zde.

(EK)

Photo: CzechSki/ZoomAgencePartner

Audi

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska