×
Šárka Strachová oznámila těhotenství

Šárka Strachová oznámila těhotenství

14.11.2017

Na konci března, po finále Světového poháru, oznámila nejlepší alpská lyžařka historie konec sportovní kariéry, v následujících měsících si odpočinula od sportu, ale intenzivně se věnovala a věnuje své klinice VO2max, jejíchž službami podpořila také české reprezentanty v alpském lyžování a nyní oznámila, že je v očekávání potomka.

„Máme zaděláno na miminko a uvidíme. Užívám si to, co to jen jde. U dětí se nedá nic naplánovat. Budu ráda, když všechno půjde a narodí se nám zdravé miminko. Těhotenství je samo o sobě zázrak, jak ve vás roste nový život, je jedno velké požehnání,“ rozplývá se nastávající maminka pro server Idnes a doplňuje: „Těším se na všechno, co mě čeká, je to pro mě nové.“

Po skončení kariéry na čtyři měsíce zcela vyřadila sport. „Tělo bylo přesycené adrenalinem, endorfiny, musela jsem si odpočinout. Pak jsem postupně začala cítit, že mi pohyb chybí, tak jsem se k tomu vrátila. A potom jsem najednou zjistila, že musím zase ubrat. Kvůli miminku,“ uvedla pro Isport.cz.

A jak se Šárka v těhotenství cítí? „Úžasně. Jsem na přelomu čtvrtého a pátého měsíce a za celou dobu jsem neměla jedinou nevolnost nebo slabost. Zatím je to jedna velká radost. Ťukám to na dřevo, protože vím, že to není samozřejmost.“ Zatím Šárka s manželem neví, zda čekají chlapečka nebo holčičku. „Ale nechám si to říct. Já tak nějak potřebuji vědět, s kým si povídám, přijde mi to takové osobnější,“ sdělila Šárka pro Isport.

Šárko, gratulujeme a přejeme hodně zdraví a druhou část těhotenství stejně příjemnou, jako byla ta první.

Pro zajímavost, v dnešních dnech oznámila těhotenství také další lyžařská hvězda, která loni ukončila sportovní kariéru, a sice Slovinka Tina Maze.

(EK ze zdrojů Idnes a Isport)

Photo: FB Šárka Strachová

Fotogalerie


Partner

Audi

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska