×
Pneumatiky nového partnera Nokian Tyres český tým otestoval už na SP v Söldenu

Pneumatiky nového partnera Nokian Tyres český tým otestoval už na SP v Söldenu

02.11.2017

Nokian Tyres jsou novým partnerem reprezentačního týmu v alpském lyžování. Vozy členů áčka a reprezentačního výběru vybavil sadou zimních pneumatik a další tři sady nový partner přidal úsekovým autům. O jejich kvalitě ví své už Kryštof Krýzl.

Novou výbavu měli možnost naši reprezentanti prověřit už minulý víkend v Söldenu při prvním Světovém poháru sezóny, kde si počasí pohrávalo nejen se závodníky (pro silný vítr musel být závod mužů zrušen), ale také se silnicí serpentýnami stoupající do 2600 metrů nad mořem, na kterou napadl sníh. „S Nokian Tyres mám zkušenosti už z předchozích let a jen ty nejlepší,“ říká Kryštof Krýzl a upřesňuje: „Byly pro mě vždy totální záchrana. Letos jezdím Quattrem od Audi, ale do loňské zimy jsem měl dvojkolku a tam, kde bych normálně musel nasazovat řetězy jsem je nasadit nemusel a mohl se plně na Nokian Tyres spolehnout. Při mé zapomnětlivosti jsem často ty řetězy v autě ani neměl (úsměv) a s Nokian Tyres jsem vyjel prostě všude.“

Nokian Tyres používají technologii aramidových vláken, která jsou například součástí neprůstřelných vest, a zaručují extrémní odolnost vůči průrazu. Výrobce dokonce poskytuje speciální záruku na případ poškození bočnice pneumatiky, kterou bezplatně vymění.

Jsme rádi, že spolupracujeme s partnerem, který zvyšuje bezpečnost našich reprezentantů na cestách za úspěchy. Děkujeme.

(EK)

Photo: Nokian Tyres

Fotogalerie


Partner

Audi

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska