×
Mezinárodní mistrovství České republiky v alpském lyžování se blíží

Mezinárodní mistrovství České republiky v alpském lyžování se blíží

26.03.2017

Zveme všechny závodníky, trenéry a realizační týmy, jakožto i nadšence a diváky na Mezinárodní mistrovství České republiky v alpském lyžování, které se koná 1. – 4. dubna na sjezdovkách ve Špindlerově Mlýně. Astejně jako v loňské sezóně je jedná o společné mistrovství ČR a Polska.

První den jsou na programu slalomy na Stohu, druhý den obří slalomy ve Svatém Petru a třetí se čtvrtým dnem budou věnovány super-G a alpským kombinacím na Červené sjezdovce ve Svatém Petru.

Současně mistrovstvím ČR vyvrcholí Český pohár dospělých a juniorů v alpském lyžování 2016/2017. Předtím se ale ješt+ pojedou dva závody Českého pohráru v Koutech nad Desnou (29.- 30. března). Aktuální stav Českého poháru můžete vidět zde.

Již tradičně bude z výsledků MČR vyhlášen Memoriál Jaroslava Drápely, mladého závodníka a člena týmu olympijských nadějí, který před osmnácti lety podlehl zákeřné nemoci.

Na mistrovství ČR se letos očekává zajímavá zahraniční účast. A samozřejmě bude startovat kompletní domácí špička. Pozvaná je i hvězda českého týmu Šárka Strachová. Svůj start zatím zvažuje.

Mistrovství České republiky bude i letos natáčet Česká televize a záznam závodů odvysílá v neděli 9. dubna v 9.00 hod. na ČT Sport, repríza bude o den později v pondělí 10. dubna v 5.40 hod.

„Srdečně vás zveme na mistrovství!“ vzkazuje za pořadatelský tým Aleš Krýzl.

(EK)

Fotogalerie


Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska