REPORTÁŽ: Akademie Freestyle lyžování byla na soustředění na Dachsteinu

22.06.2016

S příchodem jara se jako každý rok otevírá na rakouském ledovci Dachstein Super park. Na rozdíl od minulých let, je tentokrát dostatek sněhu a tak se Akademie vydala na soustředění na Dachstein.

Reportáž z Jumpmasters V.

23.05.2016

O víkendu 14. a 15. května se v Jumparku uskutečnil den dětí a hlavním lákadlem pro freeskiery byl závod Jumpmasters V., na který jsme vyrazili se osobně podívat a užít si trochu jarní pohody! Přečtěte si originální reportáž od Freeride.cz

SONY ACTION CAM Jumpmasters 2016

27.04.2016

Již 5. ročník tradiční jarní akce pod názvem SONY ACTION CAM Jumpmasters 2016 bude hostit závod v slopestyle lyžování v Havrani a opět se pojede o prize money 20 000 korun a věcné ceny od společnosti SONY ACTION CAM, ARMADA.

13.04.2016

Albrechtice v Jizerských horách hostily o víkendu 13. a 14. února Český pohár a závody FIS ve skicrossu. Dvoudenní akce se zúčastnilo na sto jezdců jak z řad profesionálů, tak z kategorie hobby. Jak se české špičce dařilo pod dohledem skicrossové legendy Tomáše Krause? Podívejte se na záznam O2 Sport.

Slopestyle reprezentace pořádala svůj první oficiální freeski kemp

07.04.2016

Historicky první freeski kemp pod vedením slopestyle reprezentace se konal v půlce března ve Vítkovicích v Krkonoších. Ačkoliv letošní zima nebyla na nadílku sněhu úplně bohatá, ve snowparku ještě sníh byl a kempeři si tak mohli užívat ježdění v jarním azuru a případné pády do měkka. Roli koučů se zhostili trenér reprezentace Roman Dalecký a úřadující mistr ČR ve slopestylu Šimon Bartík.

05.04.2016

Na Klínovci se koncem ledna uskutečnil druhý závod Českého poháru ve skicrossu. Podívejte se na záznam z napínavého závodu z dílny O2 Sport.

Sony Action Cam Czech Freeski Tour 2016: V Peci pod Sněžkou se rozdávaly tituly MČR

28.03.2016

Letošní ročník Sony Action Cam Czech Freeski Tour dospěl do druhého finálového závodu a v půlce března bylo v G-Shock Snowparku v Peci pod Sněžkou hodně rušno! V sázce byl nejen dvojnásobný počet bodů do celkového hodnocení, ale taky možnost odnést si titul mistra Český republiky a to se už určitě počítá!

Mladé naděje uspěly na neoficiálním MS žáků v akrobatickém lyžování - Trofeo Topolino Snowboard & Freestyle Ski 2016

21.03.2016

Obrovským úspěchem na neoficiálním MS žáků Trofeo Topolino je první a třetí místo v kategorii mladších žáků, které vybojovala česká reprezentace ve skicrossu.

Titul se stěhuje na Moravu. Skicrossové MČR v Rejdicích ovládl Jiří Čech

20.03.2016

Mistrovství České republiky ve skicrossu ovládl Jirka Čech. Jeho návrat do lyžování tak dostal okamžitě pozitivní nádech. Právě v Rejdicích se totiž Jirka vloni zranil a zpět na lyže se dostal až začátkem února. O to větší radost měl , že právě zde získal svůj první Mistrovský titul a také vítězné body do Českého poháru. Druhý skončil v mistrovském závodě Radim Palán, kterého Jirka právě v českém poháru přeskočil. Na třetím místě dojel Karel Lank, pro kterého to ale znamenalo Mistrovský titul v kategorii juniorů. Obhájce titulu Matěj Mrštný dojel osmý.

V České republice vzniká Akademie Freestyle lyžování. První kemp startuje už 13. března