Akrobatické lyžování
Freeski kempy se slopestyle reprezentací

23.01.2017

Startuje druhý ročník Czech Freeski Campu. Tento rok jsou na programu 2 kempy, první je určen čistě jen pro holky, druhý pro kohokoliv. Kempy se budou odehrávat ve Vítkovickém snowparku pod dohledem trenérů Romana Daleckého, Pepé Kalenského a reprezentanta Šimona Bartíka.

Nejlepší výsledek ve Watles zaznamenala šestnáctá Zemanová. Kučerová byla dvakrát osmnáctá

15.01.2017

Elitní české skikrosařské duo Andrea Zemanová a Nikol Kučerová má za sebou další podnik Světového poháru. O nejlepší výsledek ve Watles se v nedělním závodu postarala Zemanová, která dojela na šestnáctém místě.

FIS KÓD 2016/17

10.01.2017

28.12.2016

Freestyle reprezentant Robin Holub si mezi svátky zpestřil přípravu na další závody tréninkem na Flachau. V rakouském lyžařském středisku natočil video, na které se můžete podívat níže.

Nikol Kučerová si dojela pro nejlepší výsledek sezony. V Innichenu skončila patnáctá

23.12.2016

V posledních závodech tohoto roku zaznamenala Nikol Kučerová zatím nejlepší výsledky sezony. Česká skikrosařka v italském Innichenu dvakrát postoupila do hlavního závodu. Ve středu skončila na 15. místě, ve čtvrtek svou čtvrtfinálovou jízdu nedokončila kvůli pádu.

Andrea Zemanová brala po návratu do Světového poháru jedenácté místo

14.12.2016

Ve svém prvním startu nové sezony si Andrea Zemanová dojela pro jedenácté místo. Česká skikrosařka, která se vrátila po operacích kolen, skončila na Světovém poháru ve švýcarské Arose ve čtvrtfinále. Nikol Kučerová a Jiří Čech nepostoupili z kvalifikace.

Slopestyle reprezentace odstartovala závodní sezonu na ledovci Štubai

01.12.2016

Minulý týden se vydala slopestyle reprezentace ČR ve složení: Daniel Hanka, Šimon Bartík, Robin Holub a Barbora Nováková na první Evropský pohár na rakouském ledovci Štubai. Výpravu vedl kouč Roman Dalecký a další, kdo se k nim připojil, byl člen juniorské SCM Vojta Břeský a veterán Jiří Volák.

01.11.2016

Jak strávili letošní léto čeští slopestyle reprezentanti? Podívejte se na video!

Reportáž z Jumpark Open 2016

28.10.2016

V sobotu 22. 10. se uskutečnil v Havrani u Mostu tradiční podzimní Jumpark Open, závod ve freeski a snb. Letošní akce se jela formou Jamu, a to půl hodinovou session na railech a hodinovou na skoku. Snowboardáci a lyžaři jeli dohromady a měli za úkol předvést tři různé triky na zábradlí a 2 stylové a 2 technické triky na skoku. Otevřely se tři kategorie: SKI do 15 let, SKI 15 + a SNB 15+. Vložená soutěž byla vyhlášená o nejlepší převlek. Cenu za nejlepší převlek si odnesl Tomáš Kilb, který poslal hezky protažené beko v králičím převleku.