×
Akrobatické lyžování
V Peci pod Sněžkou proběhl druhý díl Czech Freeski Tour 2018

07.03.2018

V sobotu 24. února se v Peci pod Sněžkou jelo druhé kolo závodu Českého poháru ve freeski slopestyle O'Neill Czech Freeski Tour 2018, které sem bylo přesunuto z beskydské Karolinky.

Úspěšný víkend zakončila Nikol Kučerová šestým místem

05.03.2018

Nikol Kučerová prožila parádní skicrossový víkend. Česká závodnice v ruském středisku Sunny Valley nejprve v sobotu skončila osmá, v neděli pak své umístění ještě o dvě příčky vylepšila a brala šestou pozici.

Nikol Kučerová si znovu dojela pro TOP 10. V Sunny Valley skončila osmá

03.03.2018

Nikol Kučerová se podruhé v aktuální sezoně probojovala do nejlepší desítky. Česká skicrossařka na Světovém poháru v Sunny Valley prošla až do malého finále a obsadila celkové osmé místo.

Jablonečtí skicrossaři dominovali ve švýcarském Anzére

03.03.2018

O víkendu hostilo švýcarské Anzére další kolo série závodů AUDI SKICROSS CUP BY SWISS SKI a tentokrát i za účasti českých skicrossových nadějí.

Vojtěch Břeský si ve slopestylu Světového poháru dojel pro 25. místo

02.03.2018

Vojtěch Břeský si dojel pro svůj nejlepší slopestylový výsledek kariéry. Talentovaný český freeskier obsadil na Světovém poháru ve švýcarské Silvaplaně 25. místo.

Skicrossařka Nikol Kučerová bere na olympijských hrách 14. místo

23.02.2018

Nikol Kučerová si vylepšila své olympijské maximum ze Soči. Česká skicrossařka v jihokorejském Pchjongčchangu postoupila z osmifinále a o postup bojovala i ve čtvrtfinále, mezi nejlepších osm se však nedostala a obsadila celkové 14 místo.

Druhá zastávka Czech Freeski Tour 2018 přesunuta do Pece!

22.02.2018

Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám v Beskydech jsme bohužel nuceni přesunout zastávku Českého poháru 24. 2. 2018 do osvědčeného a skvělého snowparku v Peci pod Sněžkou.

Kvalifikace s přehledem. Skicrossařka Kučerová postoupila třináctým časem

22.02.2018

Skicrossařka Nikol Kučerová zvládla kvalifikaci a představí se ve vyřazovacích jízdách olympijského závodu. Česká závodnice v Pchjongčchangu zajela třináctý nejrychlejší čas. Kvalifikaci ovládla Kanaďanka Marielle Thompsonová.

V Deštném odstartovala Czech ONeill Czech Freeski Tour 2018

15.02.2018

V sobotu 10. 2. 2018 se v parádním snowparku v Deštném v Orlických horách jela první zastávka poháru O'Neill Czech Freeski Tour 2018. Počasí od rána slibovalo atraktivní podívanou, teplota lehce pod bodem mrazu, prakticky bezvětří, jenom to sluníčko jakožto pomyslná třešnička na dortu tomu chybělo.

Na Bílé proběhl skicrossový víkend v rámci olympijského festivalu

15.02.2018

Ve ski areálu Bílá se v rámci olympijského festivalu představil skicross široké veřejnosti. Členové Czech skicross teamu v čele s reprezentantem Jiřím Čechem se během celého víkendu věnovali dětem i dospělým, kteří si skicross chtěli vyzkoušet.

Skicross v rámci Olympijského festivalu na Bílé

08.02.2018

V rámci olympijského festivalu si ve Ski areálu Bílá můžete vyzkoušet crossovou trať. O Víkendu 10. a 11. února se bude jezdit jak skicross, tak snowboardcross.