Akrobatické lyžování
Honzig v druhém závodu MS dojel 39. Boulařům znovu vládl Horišima

09.03.2017

Daniel Honzig ve svém druhém závodu na mistrovství světa v Sierra Nevadě obsadil 39. příčku. Jízdě v boulích znovu kraloval Japonec Ikuma Horišima, který v prvních dvou závodních dnech šampionátu získal dvě zlaté medaile. Paralelní jízdu žen vyhrála Francouzka Perry Laffontová.

Boulař Daniel Honzig skončil na úvod mistrovství světa 38.

08.03.2017

První zlaté medaile na mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování si rozebrali boulaři Japonec Ikuma Horišima a Australanka Britteny Coxová. Český reprezentant Daniel Honzig se umístil na 38. příčce.

Český pohár ve skicrossu v Albrechticích zrušen

07.03.2017

Z důvodu teplého počasí a špatné povětrnostní předpovědi je závod Českého poháru ve skicrossu v Albrechticích v Jizerských horách, který se měl konat o víkendu 11. - 12. března, zrušen.

Andrea Zemanová a Nikol Kučerová skončily v předposledním podniku SP ve čtvrtfinále

27.02.2017

V Ruském Sunny Valley se odjel předposlední závod seriálu Světového poháru. Obě naše zástupkyně v ženské kategorii se probojovaly přes páteční kvalifikace. Nikol Kučerová byla 15. a Andrea Zemanová brala 16. pozici.

Nový termín závodu ČP Skicross Albrechtice v Jizerských horách

20.02.2017

Z důvodu teplého počasí a špatné povětrnostní předpovědi se závod ČP SX Albrechtice v Jizerských horách přesunuje na nový termín 11.-12-3.2017.

Průběžné výsledky ČP Skicross

17.02.2017

AHOJ Skicross závodníci, pro všechny účastníky Českého poháru v disciplíně skicross přidáváme průběžné výsledky po dvou odjetých závodech na Dolní Moravě. Body získané v ČP poháru jsou rozhodující pro nasazování do rozjížděk v dalším závodě na Tanvaldském Špičáku v Albrechticích 25-26.2.2017. U FIS závodů v kategorii mužů a žen jsou prvním parametrem FIS points, které naleznete na stránkách FIS pod níže uvedeným odkazem teprve potom body získané v Českém poháru. Toto platí pouze v případě, že závody se jedou bez kvalifikace.

Deštné v Orlických horách přivítá první závod ČP v freeski slopestyle

15.02.2017

Zima je konečně v plném proudu a my se můžeme těšit na první závod českého poháru ve freeski slopestyle, který bude hostit v sobotu a neděli 25. 2. - 26. 2. 2017 středisko Deštné v Orlických horách.

Daniel Hanka zajel v nové freestylové disciplíně Big Air 19. místo

13.02.2017

Česká reprezentace se v olympijské kvalifikaci v disciplíně slopestyle v kanadském Quebecu bohužel neumístila do třicátého místa a nezískala tak potřebné body. Malou náplastí je ale 19. místo ve Světovém poháru v Big Airu, který se konal den po slopestylové kvalifikaci přímo ve městě Quebec.

Druhé zlato! Skikrosař Jiří Čech triumfoval na univerziádě

07.02.2017

Česká republika se může radovat z druhého vítězství na zimní univerziádě. Postaral se o něj skikrosař Jiří Čech, jenž v úterý v Almaty nepoznal přemožitele a vybojoval zlatou medaili.

I. Skicrossový víkend - Camp a závody Českého poháru na Dolní Moravě

31.01.2017

Ve dnech 28. - 29.1.2017 proběhl ve skiareálu Dolní Morava první ze čtyř FIS- Skicross víkendů.

Startuje Český pohár ve Skicrossu

25.01.2017

Již tento víkend 28.-29.1.2017 startují závody Českého poháru v disciplíně Skicross na Dolní Moravě. Více info, přihlášky a tipy najdete v sekci závody, a také na webových stránkách skicross.cz