Akrobatické lyžování
Boulařka Sudová je po kvalifikaci na MS šestá

18.01.2015

Nadějnou šestou příčku drží před finálovými jízdami na mistrovství světa v rakouském Kreischbergu boulařka Nikola Sudová. V dopolední kvalifikaci skončila šestá a pohodlně se tak vešla do přímo postupující devítky.

Boulařka Sudová před závodem na mistrovství světa: Na startu by mi pomohl kopanec do zadku

17.01.2015

Osmý světový šampionát v řadě. Boulařka Nikola Sudová nevynechala žádné mistrovství světa od roku 2001. Ze dvou si přivezla medaile za druhé a třetí místo, v nejlepší desítce neskončila jen při svém debutu v kanadském Whistleru před čtrnácti lety. V Kreischbergu chce ale výš.

Boulařka Sudová skončila ve druhém závodě v Deer Valley desátá

11.01.2015

Solidní desátou příčku obsadila akrobatická lyžařka Nikola Sudová v závodě Světového poháru v paralelní jízdě v boulích v americkém Deer Valley. Vyhrála Kanaďanka Justine Dufour-Lapointeová před domácí favoritkou Hannah Kearnyovou a Australankou Britteny Coxovou.

Andrea Zemanová znovu mezi elitou. Ve druhém závodě ve Val Thorens skončila dvanáctá

10.01.2015

Výbornou formu prokazuje pár dnů před zahájením mistrovství světa akrobatů v rakouském Kreischbergu skicrossařka Andrea Zemanová. Ve druhém závodě Světového poháru ve francouzském Val Thorens skončila dvanáctá. Stejně jako v pátek zvítězila Kanaďanka Thompsonová.

Zase o krok blíž. Boulařka Sudová v Deer Valley jen těsně nedosáhla na stupně vítězů

10.01.2015

Další posun letošního výsledkového maxima zaznamenala akrobatická lyžařka Nikola Sudová, když na Světovém poháru v americkém Deer Valley skončila čtvrtá. Závod boulařek vyhrála domácí Oakleyová, mužům kraloval Kanaďan Kingsbury.

Skicrossařka Zemanová dosáhla na kariérní maximum. Na Světovém poháru ve Val Thorens byla jedenáctá

09.01.2015

V nejlepší výsledek kariéry proměnila vůj první letošní start skicrossařka Andrea Zemanová, když se na Světovém poháru ve francouzském Val Thorens jen těsně nevešla do nejlepší desítky. Vítězkou prvního seriálového závodu roku 2015 je Kanaďanka Thompsonová. Druhá česká závodnice, Nikol Kučerová, skončila v kvalifikaci.

Dárek pro všechny milovníky skicrossu. Závody nejen pro profesionály, ale i pro děti a amatéry

07.01.2015

Rádi bychom potěšili všechny fanoušky skicrossu. Chtěli bychom uspořádat řadu skicrossových akcí, nejen závodních, ale i tréninkových pro všechny, které tento sport oslovuje.

Akrobatická lyžařka Nikola Sudová zajela nejlepší výsledek od začátku roku 2013. V Calgary skončila pátá

04.01.2015

Téměř dva roky uplynuly od doby, kdy se boulařka Nikola Sudová ve Světovém poháru naposledy vtěsnala do pětice nejlepších. Dvaadvacet měsíců od druhého místa v japonském Inawashiru slaví tento úspěch znovu. V prvním Světovém poháru roku 2015 v kanadském Calgary skončila pátá. Vyhrála suverénka Kearnyová. Mezi muži slavil triumf Kingsbury.

Freeski Tour 2015

02.01.2015

Czech Freeski Tour 2015 je série freeski závodů pořádaných v České republice. Jedná se již o 2. ročník závodů, které jsou určené všem jezdkyním a jezdcům na lyžích.

Boulař Honzig třetí ve FIS závodě v Rakousku

23.12.2014

Vydařený vstup do sezóny má za sebou akrobatický lyžař Daniel Honzig. V sobotním boulařském FIS závodě na rakouském ledovci Kitzsteinhorn obsadil třetí příčku za francouzským reprezentantem Gaiddonem a Švýcarem Tadem.

Nejlepší snowpark? Rozhodně na Stubaii, říká freeskier Marek Skála

19.12.2014

Celý měsíc strávil akrobatický lyžař Marek Skála tréninkem v rakouském středisku Stubai. Přípravě v tamním snowparku věnoval většinu listopadu. Na oblíbeném ledovci ladil i nový prvek pro mistrovství světa.