Akrobatické lyžování
Pec hostila Evropský pohár a MČR ve slopestylu. Senzačně zazářil Pepé Kalenský

30.03.2017

Pec pod Sněžkou hostila o víkendu velký svátek freestyle lyžování. V sobotu se konal Evropský pohár ve slopestylu, v neděli pak sezonu uzavřelo mistrovství ČR.

Svátek freeski v Česku. Pec pod Sněžkou o víkendu přivítá Evropský pohár

22.03.2017

Už v pátek odstartuje největší závod ve freestyle lyžování na území České republiky. Pec pod Sněžkou o víkendu přivítá Evropský pohár ve slopestylu.

Mladí freestyle lyžaři zazářili na FIS závodech v Německu

21.03.2017

Mladí čeští freestyle lyžaři se začíná prosazovat ve světě. Na FIS juniorských závodech ve slopestylu, které byly minulý víkend na programu v Německu, čeští talenti vystoupali hned třikrát na stupně vítězů.

Dokázala jsem si, že se můžu měřit s těmi nejlepšími, říká po MS Nikol Kučerová

18.03.2017

Bojovala o semifinále, jednu chvíli byl postup už hodně blízko. Jenže nepovedlo se, skikrosařka Nikol Kučerová skončila ve čtvrtfinále a na mistrovství světa snowboardistů a akrobatických lyžařů obsadila celkové 15. místo. „Štve mě to, ale na druhou stranu jsem si dokázala, že se můžu měřit i s těmi nejlepšími,“ říká česká reprezentantka.

Nikol Kučerová skončila na MS ve čtvrtfinále. Obsadila 15. místo

18.03.2017

Skikrosařka Nikol Kučerová odjíždí z mistrovství světa snowboardistů a akrobatických lyžařů v Sierra Nevadě s patnáctým místem. Česká závodnice se ve čtvrtfinále prala o postup, její útok ale nakonec nevyšel. Jiří Čech neprošel z kvalifikace a obsadil 37. příčku

Robin Holub si v kvalifikaci slopestylu na MS dojel pro 28. místo

18.03.2017

Freestyle lyžař Robin Holub obsadil v sobotní kvalifikaci slopestylu 28. příčku a na mistrovství světa snowboardistů a akrobatických lyžařů v Sierra Nevadě jej čeká nedělní semifinále. Druhý český reprezentant Šimon Bartík si při pádu v tréninku bohužel zlomil klíční kost a do kvalifikace nezasáhl.

Honzig v druhém závodu MS dojel 39. Boulařům znovu vládl Horišima

09.03.2017

Daniel Honzig ve svém druhém závodu na mistrovství světa v Sierra Nevadě obsadil 39. příčku. Jízdě v boulích znovu kraloval Japonec Ikuma Horišima, který v prvních dvou závodních dnech šampionátu získal dvě zlaté medaile. Paralelní jízdu žen vyhrála Francouzka Perry Laffontová.

Boulař Daniel Honzig skončil na úvod mistrovství světa 38.

08.03.2017

První zlaté medaile na mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování si rozebrali boulaři Japonec Ikuma Horišima a Australanka Britteny Coxová. Český reprezentant Daniel Honzig se umístil na 38. příčce.

Český pohár ve skicrossu v Albrechticích zrušen

07.03.2017

Z důvodu teplého počasí a špatné povětrnostní předpovědi je závod Českého poháru ve skicrossu v Albrechticích v Jizerských horách, který se měl konat o víkendu 11. - 12. března, zrušen.

Andrea Zemanová a Nikol Kučerová skončily v předposledním podniku SP ve čtvrtfinále

27.02.2017

V Ruském Sunny Valley se odjel předposlední závod seriálu Světového poháru. Obě naše zástupkyně v ženské kategorii se probojovaly přes páteční kvalifikace. Nikol Kučerová byla 15. a Andrea Zemanová brala 16. pozici.

Nový termín závodu ČP Skicross Albrechtice v Jizerských horách

20.02.2017

Z důvodu teplého počasí a špatné povětrnostní předpovědi se závod ČP SX Albrechtice v Jizerských horách přesunuje na nový termín 11.-12-3.2017.